Aktualności


Środki na własną firmę!!!!
Bialskopodlaska Fundacja Rozwoju wraz z Lokalną Grupą Działania Jagiellońska Przystań z Parczewa zaprasza do projektu w ramach którego można otrzymać środki finansowe na założenie własnej działalności gospodarczej!
15 lutego 2017
Środki na założenie działalnośći gospodarczej
Firma CONSULTOR w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Podziałania 9.3 Rozwój Przedsiębiorczości realizuje projekt "Zatrudnij się sam!” Projekt polega na wsparciu osób, które chcą założyć własną działalność gospodarczą.
27 stycznia 2017
Bezpłatne szkolenia!!!
Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego oraz Szkoła językowa „Leader School” zaprasza na bezpłatne szkolenia językowe z języka angielskiego, niemieckiego oraz szkolenie komputerowe.
17 sierpnia 2016
Szkolenia dla beneficjentów konkursu - "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO"
1 lutego 2016 r. Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej planuje ogłoszenie kolejnego konkursu grantowego w ramach projektu "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO". Znamy jest już harmonogram spotkań informacyjnych/szkoleń w poszczególnych powiatach.
20 stycznia 2016
Konkurs dla organizatorów wizyt w 2016 r.
Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego we Wrocławiu i Fundacja BORUSSIA zapraszają polskie organizacje pozarządowe do współpracy przy organizacji wizyt studyjnych w Polsce w 2016 r. w ramach Programu Study Tours to Poland dla studentów. Uczestnikami wizyt będą wyróżniający się studenci z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii i Rosji.
15 stycznia 2016

Liczba odwiedzin: 141481
© 2010 Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego