Finanse w organizacji - szkolenie

 Finanse w organizacji – tworzenie biznesplanów i strategii marketingowych. 

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Punkt Informacyjno – Konsultacyjny w Białej Podlaskiej w ramach projektu „Budowanie nowoczesnego sektora Ekonomii Społecznej na terenie województwa lubelskiego” zaprasza pracowników instytucji działających w obszarze pomocy społecznej, promocji zatrudnienia, jak i przedstawicieli JST, organizacji pozarządowych, Centrów i Klubów Integracji Społecznej, spółdzielni socjalnych, Zakładów Aktywności Zawodowej, osoby pracujące oraz bezrobotne z terenu woj. lubelskiego do uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu: „Finanse w organizacji – tworzenie biznesplanów i strategii marketingowej". Szkolenie odbędzie się w dniach: 4-5 marca 2013 w Białej Podlaskiej.  

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej! 

Zajęcia będą prowadzone w formie warsztatów w grupie 12 osób przez wykwalifikowanego i doświadczonego trenera dr Adama Włodarczyka.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne i obejmuje udział w szkoleniu, zwrot kosztów dojazdu na szkolenie, obiad, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Zgłoszenia na szkolenie (do pobrania na stronie internetowej pod adresem eslubelskie.pl) należy przesłać na adres: bialapodlaska@fundacja.lublin.pl lub pocztą tradycyjną na adres: ul. Brzeska 41, II p., 21-500 Biała Podlaska

Dodatkowo w ramach projektu mają państwo możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa w zakresie: rachunkowości, prawa, przedsiębiorczości, przygotowywania biznesplanów oraz strategii rozwoju podmiotów ekonomii społecznej.

Dodano: 20 lutego 2013

Liczba odwiedzin: 259173
© 2010 Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego