Wybierz Turystyczną Perłę Regionu Lubelskiego 2013

 Od 4 lipca rozpoczeła się kolejna edycja konkursu Turystyczna Perła Regionu Lubelskiego 2013. Ta wakacyjna akcja promuje najatrakcyjniejsze dla turystów miasta i gminy regionu. Wśród ośmiu gmin które ubiegają się o tytuł znalazły się Wisznice.


O walorach turystycznych gminy Wisznice mówi się coraz częściej. Promocja tego tematu została  zaprezentowana pod koniec lipca w Centrum Promocji Województwa Lubelskiego. Od sierpnia można głosować w plebiscycie na gminę Wisznice. 

Plebiscyt polega na wskazaniu najlepszej miejscowości turystycznej Lubelszczyzny z listy uwidocznionej na stronie internetowej Radia Lublin S.A. za pomocą SMS-a pod numer 71601 – koszt: 1,00 zł / 1,23zł z VAT, pierwsze słowo w treści SMS-a: PERLY lub PERŁY (spacja lub kropka) drugie słowo: nazwa miejscowości.

 
Z jednego numeru telefonu można oddać jeden SMS na wybraną miejscowość w ciągu trwania całej akcji Plebiscytu.

 
Spośród uczestników Plebiscytu w programie Radia Lublin S.A., którzy oprócz tego, że oddadzą głos, w dalszej części SMS-a uzasadnią swój wybór, co tydzień wybierane będą i nagradzane najciekawsze uzasadnienia. Decyzje podejmować będzie komisja złożona z Pracowników Radia Lublin S.A. Nagrodą tygodniową będą torby podróżne.

Plebiscyt organizuje Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego przy współpracy: Radia Lublin i Kuriera Lubelskiego. O wyborze laureata decydują czytelnicy i radiosłuchacze, natomiast marszałek województwa nagradza zwycięską gminę prestiżowym tytułem i statuetką. Uroczystość rozstrzygnięcia odbędzie się jesienią, podczas Lubelskiej Gali Turystyki, organizowanej w ramach wojewódzkich obchodów Światowego Dnia Turystyki. 

Zachęcamy do głosowania na Wisznice oraz zapraszamy do śledzenia relacji prezentacji, na stronie: www.lubelskie.pl , a także www.perly.kurierlubelski.pl oraz www.radio.lublin.pl

Dodano: 05 sierpnia 2013

Liczba odwiedzin: 273317
© 2010 Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego