KONKURS GRANTOWY w ramach projektu

 Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej ogłosił KONKURS GRANTOWY w ramach projektu "Mikrodotacje FIO Lubelskie Lokalnie"

W ramach konkursu wspierane będą projekty obejmujące działania w dowolnej ze sfer pożytku publicznego oraz na rozwój młodych organizacji pozarządowych zarejestrowanych na terenie woj. lubelskiego.

O dotacje w łącznej kwocie 476.200 zł mogą ubiegać się organizacje i grupy nieformalne mające siedzibę na terenie woj. lubelskiego. Maksymalna kwota dofinansowania pojedyńczego projektu może wynieść 5.000 zł.

Program adresowany jest do:
- młodych organizacji pozarządowych,
- grup nieformalnych,
- grup samopomocowych.

TERMIN NABORU WNIOSKÓW O DOTACJĘ: od 1 lutego do 28 lutego 2015 r., do godziny 23:59.

SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKÓW: wnioski można składać WYŁĄCZNIE ZA POMOCĄ GENERATORA WNIOSKÓW, który dostępny jest na www.lubelskielokalnie.lbl.pl (duży czerwony przycisk "ZŁÓŻ WNIOSEK"

KONSULTACJE WNIOSKÓW: przed ostatecznym złożeniem wniosku zachęcamy wcześniej go skonsultować i uzyskać porady. Konsultacje będą trwały w okresie naboru wniosków i będa prowadzone przez Mobilnych Animatorów i Zespół Projektowy.

Przed wypełnieniem wniosku należy zapoznać się z REGULAMINEM KONKURSOWYM

Można również zobaczyć wniosek w formie dokumentu tekstowego WORD. Wniosek w tej formie zamieszczony został jedynie poglodowo. Nie będą przyjmowane wnioski wypełnione na formularzu w WORD-zie. Budżet znajądą państwo we wniosku można jednak pobrać go TUTAJ.

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej realizuje bezpłatne szkolenia z zakresu przygotowania wniosku.

Więcej informacji na stronie www.lubelskielokalnie.lbl.pl

Dodano: 06 lutego 2015

Liczba odwiedzin: 259178
© 2010 Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego